Nevšední Svět už také na twitteru

Nevšední Svět na twitteru

Zdravíme vás přátelé konečně i z twitteru. Přidejte se.

Ano vážení fanoušci, je to tak. Doba jde nezadržitelně dopředu a i když se to v České republice prozatím nezdá, četnost lidí od nás na twitteru opravdu stoupá a je to dobře, protože si myslím, že twitter má budoucnost a bude tam stále více lidí. I když jsou příspěvky omezeny počtem znaků, pro náš záměr vám stručně sdělit o co jde a dát odkaz na celý článek, to bohatě stačí a co je nejdůležitější, nejsou nikterak omezeny, jako například na Facebooku, nebo časově zpřeházené, což v ose pro všechno dělá zase Google+. Rozhodli jsme se proto, že po Facebooku a Google+ je třeba také založit účet právě na jedné z nejsledovanějších sociálních sítí současnosti, twitteru. Naše příspěvky tedy ode dneška najdete i tam.

Tímto bych se chtěl také představit jako nový admin tohoto webu, kde budu vystupovat pod přezdívkou Scimani, i když příspěvky psát prozatím nebudu. Budu se právě starat o celý twitter Nevšedního Světa.

Dost už bylo ale řečí a kdo nás chce sledovat na twitteru, nechť vstoupí pod tímto odkazem a začne nás sledovat, nebo může vstoupit přes odkaz vpravo nahoře na webu. Přeji pěkný zbytek dne a doufáme, že se Vás tam sejde hodně.

O Scimani 30 Článků
Zajímám se o astronomii a miluji sci-fi, především Hvězdnou bránu, Dark Matter, Hvězdné války, Mass Effect a další.